Ak súbory cookie prijmete, použijeme ich na zlepšenie a prispôsobenie obsahu nášho webu a umožníme našim partnerom zobrazovať vám prispôsobené reklamy PayPal, keď navštívite iné stránky. Spravovanie súborov cookie a ďalšie informácie

Môj odkaz PayPal.Me

Pomôžte ostatným rozpoznať, že platia vám

Vytvorte si odkaz, poskytnite ho iným ľuďom a začnite prijímať peniaze. Rozdeľte si účet s priateľmi alebo prijímajte platby od zákazníkov. Môže ho používať ktokoľvek.

Vytvorenie vlastného odkazu PayPal.Me
Pre vás
Poskytnite svoj odkaz na stránku PayPal.Me priateľom a rodine, rozdeľte si účet, prispejte na darček alebo vráťte priateľovi peniaze – nikdy to nebolo jednoduchšie.
Vaša nezávislá aktivita
Či už navrhujete webové lokality alebo predávate svoju tvorbu online, faktúry a ťažkopádne pripomienky platieb sú už minulosťou. Stačí zdieľať svoj odkaz a získať platbu.
Pre vašu firmu
Vaši zákazníci teraz môžu bezpečne objednávať alebo si rezervovať vaše služby. Stačí im na to jediný odkaz. S firemným účtom sa na vás navyše vzťahuje program ochrany predajcu.

Ako funguje PayPal.Me?

1
Zvoľte si odkaz

Vytvorte si vlastný odkaz PayPal.Me a okamžite ho poskytnite ostatným: priateľom, zákazníkom alebo partnerom.

Ak zatiaľ nemáte účet PayPal, registrácia je rýchla a bezplatná. Peniaze od ostatných môžete začať prijímať okamžite.

2
Jednoduché zdieľanie odkazu

Zdieľajte odkaz PayPal.Me podľa svojho želania. Uveďte ho v e-maile, SMS správe, čete alebo dokonca na vizitke.

3
Získajte platbu skutočne rýchlo

Priatelia, rodina alebo zákazníci teraz len prejdú na odkaz, zadajú sumu a to je všetko. Peniaze sa na váš účet PayPal zvyčajne pripíšu za pár sekúnd.

Prečo je výhodné používať odkaz PayPal.Me?

Základom je jednoduchosť

Keď ide o jednoduchosť, niet nad jedno kliknutie. Navyše je to skvelý spôsob, ako niekomu pripomenúť, že čakáte na jeho platbu. Stačí zdieľať svoj odkaz. Nič viac robiť nemusíte.

Požiadajte kohokoľvek

Kto má dnes čas vypisovať šek alebo nastavovať zložitý bankový prevod? Vďaka odkazu PayPal.Me vám môže ktokoľvek s účtom PayPal zaplatiť okamžite.

Bezpečnejšie pre vás a vašu firmu

Ak používate odkaz PayPal.Me na firemné účely, vy aj vaši zákazníci môžete využívať naše programy ochrany. Je to bezpečnejšie pre všetkých.

Získajte svoj odkaz PayPal.Me ešte dnes

PayPal.Me je rýchly, jednoduchý a bezpečnejší spôsob, ako vám môžu vaši priatelia, rodina alebo zákazníci zaplatiť.

Vytvoriť odkaz